Το πλήρες πρόγραμμα σε όλες τις κατηγορίες του Πειραιά!

2012-10-30 23:45

 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος όμιλος
1η αγωνιστική 16η

Μαύρος Αετός- ΑΕ Μοσχάτου

Αετός Κορ.- Ατρόμητος Κερ

Πειραϊκή ή Φοίνικας - Ήφαιστος

ΑΕ Περάματος - Άρης Αμφιάλης

Ολυμπιάδα- Ελλάς Ποντίων

ΑΕ Αίγινας - Οδηγήτρια

Νέοι Ευγενείας - Ίκαρος Καλλιθέας

ΑΟ Καστέλλας - ΑΕ Νέου Φαλήρου

 

2η αγωνιστική 17η

Αετός Κορ. - Μαύρος Αετός

ΑΕ Μοσχάτου - Πειραϊκή ή Φοίνικας

Ατρόμητος Κερ - ΑΕ Περάματος

Ήφαιστος -Ολυμπιάδα

Άρης Αμφιάλης - ΑΕ Αίγινας

Ελλάς Ποντίων - Νέοι Ευγενείας

Οδηγήτρια - ΑΕ Νέου Φαλήρου

Ίκαρος Καλλιθέας - ΑΟ Καστέλλας

 

3η αγωνιστική 18η

Μαύρος Αετός - Πειραϊκή ή Φοίνικας
ΑΕ Περάματος - Αετός Κορ.

Ολυμπιάδα- ΑΕ Μοσχάτου

ΑΕ Αίγινας - Ατρόμητος Κερ

Νέοι Ευγενείας - Ήφαιστος

ΑΕ Νέου Φαλήρου - Άρης Αμφιάλης

ΑΟ Καστέλλας - Ελλάς Ποντίων

Οδηγήτρια - Ίκαρος Καλλιθέας

 

4η αγωνιστική 19η

ΑΕ Περάματος – Μαύρος Αετός

Πειραϊκή ή Φοίνικας – Ολυμπιάδα

Αετός Κορ. – ΑΕ Αίγινας

ΑΕ Μοσχάτου – Νέοι Ευγενείας

Ατρόμητος Κερ - ΑΕ Νέου Φαλήρου

Ήφαιστος - ΑΟ Καστέλλας

Άρης Αμφιάλης - Ίκαρος Καλλιθέας

Ελλάς Ποντίων - Οδηγήτρια

 

5η αγωνιστική 20ή

Μαύρος Αετός - Ολυμπιάδα

ΑΕ Αίγινας - ΑΕ Περάματος

Νέοι Ευγενείας - Πειραϊκή ή Φοίνικας

ΑΕ Νέου Φαλήρου - Αετός Κορ.

ΑΟ Καστέλλας - ΑΕ Μοσχάτου

Ίκαρος Καλλιθέας - Ατρόμητος Κερ

Οδηγήτρια - Ήφαιστος

Άρης Αμφιάλης - Ελλάς Ποντίων

 

6η αγωνιστική 21η

ΑΕ Αίγινας - Μαύρος Αετός

Ολυμπιάδα - Νέοι Ευγενείας

ΑΕ Περάματος - ΑΕ Νέου Φαλήρου

Πειραϊκή ή Φοίνικας - ΑΟ Καστέλλας

Αετός Κορ. - Ίκαρος Καλλιθέας

ΑΕ Μοσχάτου - Οδηγήτρια

Ατρόμητος Κερ - Ελλάς Ποντίων

Ήφαιστος - Άρης Αμφιάλης

 

7η αγωνιστική 22η

Μαύρος Αετός - Νέοι Ευγενείας

ΑΕ Νέου Φαλήρου - ΑΕ Αίγινας

ΑΟ Καστέλλας - Ολυμπιάδα

Ίκαρος Καλλιθέας - ΑΕ Περάματος

Οδηγήτρια - Πειραϊκή ή Φοίνικας

Ελλάς Ποντίων -Αετός Κορ.

Άρης Αμφιάλης - ΑΕ Μοσχάτου

Ατρόμητος Κερ - Ήφαιστος

 

8η αγωνιστική 23η

ΑΕ Νέου Φαλήρου – Μαύρος Αετός

Νέοι Ευγενείας - ΑΟ Καστέλλας

ΑΕ Αίγινας - Ίκαρος Καλλιθέας

Ολυμπιάδα - Οδηγήτρια

ΑΕ Περάματος - Ελλάς Ποντίων

Πειραϊκή ή Φοίνικας - Άρης Αμφιάλης

Αετός Κορ. - Ήφαιστος

ΑΕ Μοσχάτου - Ατρόμητος Κερ

 

9η αγωνιστική 24η

Μαύρος Αετός - ΑΟ Καστέλλας

Ίκαρος Καλλιθέας - ΑΕ Νέου Φαλήρου

Οδηγήτρια - Νέοι Ευγενείας

Ελλάς Ποντίων - ΑΕ Αίγινας

Άρης Αμφιάλης - Ολυμπιάδα

Ήφαιστος - ΑΕ Περάματος

Ατρόμητος Κερ - Πειραϊκή ή Φοίνικας

ΑΕ Μοσχάτου -Αετός Κορ.

 

10η αγωνιστική 25η

Ίκαρος Καλλιθέας - Μαύρος Αετός

ΑΟ Καστέλλας - Οδηγήτρια

ΑΕ Νέου Φαλήρου - Ελλάς Ποντίων

Νέοι Ευγενείας - Άρης Αμφιάλης

ΑΕ Αίγινας - Ήφαιστος

Ολυμπιάδα - Ατρόμητος Κερ

ΑΕ Περάματος - ΑΕ Μοσχάτου

Πειραϊκή ή Φοίνικας -Αετός Κορ.

 

11η αγωνιστική 26η

Μαύρος Αετός - Οδηγήτρια

Ελλάς Ποντίων - Ίκαρος Καλλιθέας

Άρης Αμφιάλης - ΑΟ Καστέλλας

Ήφαιστος - ΑΕ Νέου Φαλήρου

Ατρόμητος Κερ - Νέοι Ευγενείας

ΑΕ Μοσχάτου – ΑΕ Αίγινας

Αετός Κορ. – Ολυμπιάδα

Πειραϊκή ή Φοίνικας – ΑΕ Περάματος

 

12η αγωνιστική 27η

Ελλάς Ποντίων - Μαύρος Αετός

Οδηγήτρια - Άρης Αμφιάλης

Ίκαρος Καλλιθέας - Ήφαιστος

ΑΟ Καστέλλας - Ατρόμητος Κερ

ΑΕ Νέου Φαλήρου - ΑΕ Μοσχάτου

Νέοι Ευγενείας - Αετός Κορ.

ΑΕ Αίγινας - Πειραϊκή ή Φοίνικας

Ολυμπιάδα - ΑΕ Περάματος

 

13η αγωνιστική 28η

Μαύρος Αετός - Άρης Αμφιάλης

Ήφαιστος - Ελλάς Ποντίων

Ατρόμητος Κερ - Οδηγήτρια

ΑΕ Μοσχάτου - Ίκαρος Καλλιθέας

Αετός Κορ.- ΑΟ Καστέλλας

Πειραϊκή ή Φοίνικας – ΑΕ Νέου Φαλήρου

ΑΕ Περάματος – Νέοι Ευγενείας

Ολυμπιάδα –ΑΕ Αίγινας

 

14η αγωνιστική 29η

Ήφαιστος - Μαύρος Αετός

Άρης Αμφιάλης - Ατρόμητος Κερ

Ελλάς Ποντίων - ΑΕ Μοσχάτου

Οδηγήτρια - Αετός Κορ.

Ίκαρος Καλλιθέας - Πειραϊκή ή Φοίνικας

ΑΟ Καστέλλας - ΑΕ Περάματος

ΑΕ Νέου Φαλήρου - Ολυμπιάδα

Νέοι Ευγενείας - ΑΕ Αίγινας

 

15η αγωνιστική 30ή

Μαύρος Αετός - Ατρόμητος Κερ

ΑΕ Μοσχάτου - Ήφαιστος

Αετός Κορ.- Άρης Αμφιάλης

Πειραϊκή ή Φοίνικας - Ελλάς Ποντίων

ΑΕ Περάματος - Οδηγήτρια

Ολυμπιάδα - Ίκαρος Καλλιθέας

ΑΕ Αίγινας - ΑΟ Καστέλλας

Νέοι Ευγενείας – ΑΕ Νέου Φαλήρου

 

 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος όμιλος

 

1η αγωνιστική 16η

Αίας Σαλαμίνας - Ερμής Κορ.

Εθνικός - Δόξα Πειραιά

Πολυκράτης - Πανιώνιος Κερ.

Θύελλα Κορ - ΑΕ Σαλαμίνας

Αμπελακιακός - Νέοι Δραπετσώνας

Ένωση Α.Α Ρέντη - Θύελλα Μοσχ.

ΑΕ Νίκαιας - ΑΕ Χαραυγή

Αχιλλέας Κορ. - Αργοναύτης

 

2η αγωνιστική 17η

Εθνικός - Αίας Σαλαμίνας

Ερμής Κορ. - Πολυκράτης

Δόξα Πειραιά - Θύελλα Κορ.

Πανιώνιος Κερ. - Αμπελακιακός

ΑΕ Σαλαμίνας - Ένωση Α.Α Ρέντη

Νέοι Δραπετσώνας - ΑΕ Νίκαιας

Θύελλα Μοσχ.- Αργοναύτης

ΑΕ Χαραυγή - Αχιλλέας Κορ.

 

3η αγωνιστική 18η

Αίας Σαλαμίνας - Πολυκράτης 
Θύελλα Κορ. - Εθνικός

Αμπελακιακός - Ερμής Κορ.

Ένωση Α.Α Ρέντη - Δόξα Πειραιά

ΑΕ Νίκαιας - Πανιώνιος Κερ.

Αργοναύτης - ΑΕ Σαλαμίνας

Αχιλλέας Κορ. - Νέοι Δραπετσώνας

Θύελλα Μοσχ.- ΑΕ Χαραυγή

 

4η αγωνιστική 19η

Θύελλα Κορ. – Αίας Σαλαμίνας

Πολυκράτης – Αμπελακιακός

Εθνικός – Ένωση Α.Α Ρέντη

Ερμής Κορ. – ΑΕ Νίκαιας

Δόξα Πειραιά - Αργοναύτης

Πανιώνιος Κερ. - Αχιλλέας Κορ.

ΑΕ Σαλαμίνας - ΑΕ Χαραυγή

Νέοι Δραπετσώνας - Θύελλα Μοσχ.

 

5η αγωνιστική 20ή

Αίας Σαλαμίνας - Αμπελακιακός

Ένωση Α.Α Ρέντη - Θύελλα Κορ.

ΑΕ Νίκαιας - Πολυκράτης

Αργοναύτης - Εθνικός

Αχιλλέας Κορ. - Ερμής Κορ.

ΑΕ Χαραυγή - Δόξα Πειραιά

Θύελλα Μοσχ.- Πανιώνιος Κερ.

ΑΕ Σαλαμίνας - Νέοι Δραπετσώνας

 

6η αγωνιστική 21η

Ένωση Α.Α Ρέντη - Αίας Σαλαμίνας

Αμπελακιακός - ΑΕ Νίκαιας

Θύελλα Κορ. - Αργοναύτης

Πολυκράτης - Αχιλλέας Κορ.

Εθνικός - ΑΕ Χαραυγή

Ερμής Κορ. - Θύελλα Μοσχ.

Δόξα Πειραιά - Νέοι Δραπετσώνας

Πανιώνιος Κερ. - ΑΕ Σαλαμίνας

 

7η αγωνιστική 22η

Αίας Σαλαμίνας - ΑΕ Νίκαιας

Αργοναύτης - Ένωση Α.Α Ρέντη

Αχιλλέας Κορ. - Αμπελακιακός

ΑΕ Χαραυγή - Θύελλα Κορ.

Θύελλα Μοσχ.- Πολυκράτης

Νέοι Δραπετσώνας - Εθνικός

ΑΕ Σαλαμίνας - Ερμής Κορ.

Δόξα Πειραιά - Πανιώνιος Κερ.

 

8η αγωνιστική 23η

Αργοναύτης – Αίας Σαλαμίνας

ΑΕ Νίκαιας - Αχιλλέας Κορ.

Ένωση Α.Α Ρέντη - ΑΕ Χαραυγή

Αμπελακιακός - Θύελλα Μοσχ.

Θύελλα Κορ. - Νέοι Δραπετσώνας

Πολυκράτης - ΑΕ Σαλαμίνας

Εθνικός - Πανιώνιος Κερ.

Ερμής Κορ. - Δόξα Πειραιά

 

9η αγωνιστική 24η

Αίας Σαλαμίνας - Αχιλλέας Κορ.

ΑΕ Χαραυγή - Αργοναύτης

Θύελλα Μοσχ.- ΑΕ Νίκαιας

Νέοι Δραπετσώνας - Ένωση Α.Α Ρέντη

ΑΕ Σαλαμίνας - Αμπελακιακός

Πανιώνιος Κερ. - Θύελλα Κορ.

Δόξα Πειραιά - Πολυκράτης

Ερμής Κορ. - Εθνικός

 

10η αγωνιστική 25η

ΑΕ Χαραυγή - Αίας Σαλαμίνας

Αχιλλέας Κορ. - Θύελλα Μοσχ.

Αργοναύτης - Νέοι Δραπετσώνας

ΑΕ Νίκαιας - ΑΕ Σαλαμίνας

Ένωση Α.Α Ρέντη - Πανιώνιος Κερ.

Αμπελακιακός - Δόξα Πειραιά

Θύελλα Κορ. - Ερμής Κορ.

Πολυκράτης - Εθνικός

 

11η αγωνιστική 26η

Αίας Σαλαμίνας - Θύελλα Μοσχ.

Νέοι Δραπετσώνας - ΑΕ Χαραυγή

ΑΕ Σαλαμίνας - Αχιλλέας Κορ.

Πανιώνιος Κερ. - Αργοναύτης

Δόξα Πειραιά - ΑΕ Νίκαιας

Ερμής Κορ. – Ένωση Α.Α Ρέντη

Εθνικός – Αμπελακιακός

Πολυκράτης – Θύελλα Κορ.

 

12η αγωνιστική 27η

Νέοι Δραπετσώνας - Αίας Σαλαμίνας

Θύελλα Μοσχ.- ΑΕ Σαλαμίνας

ΑΕ Χαραυγή - Πανιώνιος Κερ.

Αχιλλέας Κορ. - Δόξα Πειραιά

Αργοναύτης - Ερμής Κορ.

ΑΕ Νίκαιας - Εθνικός

Ένωση Α.Α Ρέντη - Πολυκράτης

Αμπελακιακός - Θύελλα Κορ.

 

13η αγωνιστική 28η

Αίας Σαλαμίνας - ΑΕ Σαλαμίνας

Πανιώνιος Κερ. - Νέοι Δραπετσώνας

Δόξα Πειραιά - Θύελλα Μοσχ.

Ερμής Κορ. - ΑΕ Χαραυγή

Εθνικός - Αχιλλέας Κορ.

Πολυκράτης – Αργοναύτης

Θύελλα Κορ. – ΑΕ Νίκαιας

Αμπελακιακός – Ένωση Α.Α Ρέντη

 

14η αγωνιστική 29η

Πανιώνιος Κερ. - Αίας Σαλαμίνας

ΑΕ Σαλαμίνας - Δόξα Πειραιά

Νέοι Δραπετσώνας - Ερμής Κορ.

Θύελλα Μοσχ.- Εθνικός

ΑΕ Χαραυγή - Πολυκράτης

Αχιλλέας Κορ. - Θύελλα Κορ.

Αργοναύτης - Αμπελακιακός

ΑΕ Νίκαιας - Ένωση Α.Α Ρέντη

 

15η αγωνιστική 30ή

Αίας Σαλαμίνας - Δόξα Πειραιά

Ερμής Κορ. - Πανιώνιος Κερ.

Εθνικός - ΑΕ Σαλαμίνας

Πολυκράτης - Νέοι Δραπετσώνας

Θύελλα Κορ. - Θύελλα Μοσχ.

Αμπελακιακός - ΑΕ Χαραυγή

Ένωση Α.Α Ρέντη - Αχιλλέας Κορ.

ΑΕ Νίκαιας – Αργοναύτης

 

 

 

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος όμιλος

 

1η αγωνιστική 14η

Ειρήνη 2005-ΑΟ Πειραιάς

Πυθαγόρας-ΑΟΚ Φαλήρου

Παννεαπολικός-Χατζηκυριάκειο

ΑΟ Καραβάς-ΑΣ Δραπετσώνας

ΑΣ Ποντίων-Αναγέννηση Μοσχ.

Κύπρος Κορυδ.-Φαληρικός

Παντζιτζιφιακός-Πειραϊκή ή Φοίνικας Αγ. Σοφ.

 

2η αγωνιστική 15η

Πυθαγόρας-Ειρήνη 2005

ΑΟ Πειραιάς-Παννεαπολικός

ΑΟΚ Φαλήρου-ΑΟ Καραβάς

Χατζηκυριάκειο-ΑΣ Ποντίων

ΑΣ Δραπετσώνας-Κύπρος Κορυδ.

Αναγέννηση Μοσχ.-Παντζιτζιφιακός

Φαληρικός-Πειραϊκή ή Φοίνικας Αγ. Σοφ.

 

3η αγωνιστική 16η

Ειρήνη 2005-Παννεαπολικός

ΑΟ Καραβάς-Πυθαγόρας

ΑΣ Ποντίων-ΑΟ Πειραιάς

Κύπρος Κορυδ.-ΑΟΚ Φαλήρου

Παντζιτζιφιακός-Χατζηκυριάκειο

Πειραϊκή ή Φοίνικας Αγ. Σοφ.-ΑΣ Δραπετσώνας

Φαληρικός-Αναγέννηση Μοσχ.

 

4η αγωνιστική 17η

ΑΟ Καραβάς-Ειρήνη 2005

Παννεαπολικός-ΑΣ Ποντίων

Πυθαγόρας-Κύπρος Κορυδ.

ΑΟ Πειραιάς-Παντζιτζιφιακός

ΑΟΚ Φαλήρου-Πειραϊκή ή Φοίνικας Αγ. Σοφ.

Χατζηκυριάκειο-Φαληρικός

ΑΣ Δραπετσώνας-Αναγέννηση Μοσχ.

 

5η αγωνιστική 18η

Ειρήνη 2005-ΑΣ Ποντίων

Κύπρος Κορυδ.-ΑΟ Καραβάς

Παντζιτζιφιακός-Παννεαπολικός

Πειραϊκή ή Φοίνικας Αγ. Σοφ.-Πυθαγόρας

Φαληρικός-ΑΟ Πειραιάς

Αναγέννηση Μοσχ.-ΑΟΚ Φαλήρου

ΑΣ Δραπετσώνας-Χατζηκυριάκειο

 

6η αγωνιστική 19η

Κύπρος Κορυδ.-Ειρήνη 2005

ΑΣ Ποντίων-Παντζιτζιφιακός

ΑΟ Καραβάς-Πειραϊκή ή Φοίνικας Αγ. Σοφ.

Παννεαπολικός-Φαληρικός

Πυθαγόρας-Αναγέννηση Μοσχ.

ΑΟ Πειραιάς-ΑΣ Δραπετσώνας

ΑΟΚ Φαλήρου-Χατζηκυριάκειο

 

7η αγωνιστική 20ή

Ειρήνη 2005-Παντζιτζιφιακός

Πειραϊκή ή Φοίνικας Αγ. Σοφ.-Κύπρος Κορυδ.

Φαληρικός-ΑΣ Ποντίων

Αναγέννηση Μοσχ.-ΑΟ Καραβάς

ΑΣ Δραπετσώνας-Παννεαπολικός

Χατζηκυριάκειο-Πυθαγόρας

ΑΟΚ Φαλήρου-ΑΟ Πειραιάς

 

8η αγωνιστική 21η

Πειραϊκή ή Φοίνικας Αγ. Σοφ.-Ειρήνη 2005

Παντζιτζιφιακός-Φαληρικός

Κύπρος Κορυδ.-Αναγέννηση Μοσχ.

ΑΣ Ποντίων-ΑΣ Δραπετσώνας

ΑΟ Καραβάς-Χατζηκυριάκειο

Παννεαπολικός-ΑΟΚ Φαλήρου

Πυθαγόρας-ΑΟ Πειραιάς

 

9η αγωνιστική 22η

Ειρήνη 2005-Φαληρικός

Αναγέννηση Μοσχ.-Πειραϊκή ή Φοίνικας Αγ. Σοφ.

ΑΣ Δραπετσώνας-Παντζιτζιφιακός

Χατζηκυριάκειο-Κύπρος Κορυδ.

ΑΟΚ Φαλήρου-ΑΣ Ποντίων

ΑΟ Πειραιάς-ΑΟ Καραβάς

Παννεαπολικός-Πυθαγόρας

 

10η αγωνιστική 23η

Αναγέννηση Μοσχ.-Ειρήνη 2005

Φαληρικός-ΑΣ Δραπετσώνας

Πειραϊκή ή Φοίνικας Αγ. Σοφ.-Χατζηκυριάκειο

Παντζιτζιφιακός-ΑΟΚ Φαλήρου

Κύπρος Κορυδ.-ΑΟ Πειραιάς

ΑΣ Ποντίων-Πυθαγόρας

ΑΟ Καραβάς-Παννεαπολικός

 

11η αγωνιστική 24η

Ειρήνη 2005-ΑΣ Δραπετσώνας

Χατζηκυριάκειο-Αναγέννηση Μοσχ.

ΑΟΚ Φαλήρου-Φαληρικός

ΑΟ Πειραιάς-Πειραϊκή ή Φοίνικας Αγ. Σοφ.

Πυθαγόρας-Παντζιτζιφιακός

Παννεαπολικός-Κύπρος Κορυδ.

ΑΣ Ποντίων-ΑΟ Καραβάς

 

12η αγωνιστική 25η

Χατζηκυριάκειο-Ειρήνη 2005

ΑΣ Δραπετσώνας-ΑΟΚ Φαλήρου

Αναγέννηση Μοσχ.-ΑΟ Πειραιάς

Φαληρικός-Πυθαγόρας

Πειραϊκή ή Φοίνικας Αγ. Σοφ.-Παννεαπολικός

Παντζιτζιφιακός-ΑΟ Καραβάς

Κύπρος Κορυδ.-ΑΣ Ποντίων

 

13η αγωνιστική 26η

Ειρήνη 2005-ΑΟΚ Φαλήρου

ΑΟ Πειραιάς-Χατζηκυριάκειο

Πυθαγόρας-ΑΣ Δραπετσώνας

Παννεαπολικός-Αναγέννηση Μοσχ.

ΑΟ Καραβάς-Φαληρικός

ΑΣ Ποντίων-Πειραϊκή ή Φοίνικας Αγ. Σοφ.

Παντζιτζιφιακός-Κύπρος Κορυδ.

 

 

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος όμιλος

 

1η αγωνιστική 14η

Αμφιάλη-Θησέας

Μιθριδάτης-Νέο Ικόνιο

ΑΟ Άγιος Δημήτριος-ΑΟ Κορυδαλλού

Δίας Κορυδ.-Αστέρια Δραπ.

Σαλαμινομάχοι-Νίκη Ρέντη

Προφήτης Ηλίας-Αστέρας Νικαίας

Ρεπό: Κένταυρος

 

2η αγωνιστική 15η

Κένταυρος-Αμφιάλη

Θησέας-Μιθριδάτης

Νέο Ικόνιο-Δίας Κορυδ.

ΑΟ Κορυδαλλού-Σαλαμινομάχοι

Αστέρια Δραπ.-Προφήτης Ηλίας

Νίκη Ρέντη-Αστέρας Νικαίας

Ρεπό: ΑΟ Άγιος Δημήτριος

 

3η αγωνιστική 16η

Αμφιάλη-Μιθριδάτης

ΑΟ Άγιος Δημήτριος-Κένταυρος

Δίας Κορυδ.-Θησέας

Προφήτης Ηλίας-Νέο Ικόνιο

Αστέρας Νικαίας-ΑΟ Κορυδαλλού

Νίκη Ρέντη-Αστέρια Δραπ.

Ρεπό: Σαλαμινομάχοι

 

4η αγωνιστική 17η

ΑΟ Άγιος Δημήτριος-Αμφιάλη

Μιθριδάτης-Δίας Κορυδ.

Κένταυρος-Σαλαμινομάχοι

Θησέας-Προφήτης Ηλίας

Νέο Ικόνιο-Νίκη Ρέντη

ΑΟ Κορυδαλλού-Αστέρια Δραπ.

Ρεπό: Αστέρας Νικαίας

 

5η αγωνιστική 18η

Αμφιάλη-Δίας Κορυδ.

Σαλαμινομάχοι-ΑΟ Άγιος Δημήτριος

Προφήτης Ηλίας-Μιθριδάτης

Αστέρας Νικαίας-Κένταυρος

Νίκη Ρέντη-Θησέας

ΑΟ Κορυδαλλού-Νέο Ικόνιο

Ρεπό: Αστέρια Δραπ.

 

6η αγωνιστική 19η

Σαλαμινομάχοι-Αμφιάλη

Δίας Κορυδ.-Προφήτης Ηλίας

ΑΟ Άγιος Δημήτριος-Αστέρας Νικαίας

Μιθριδάτης-Νίκη Ρέντη

Κένταυρος-Αστέρια Δραπ.

Θησέας-ΑΟ Κορυδαλλού

Ρεπό: Νέο Ικόνιο

 

7η αγωνιστική 20η

Αμφιάλη-Προφήτης Ηλίας

Αστέρας Νικαίας-Σαλαμινομάχοι

Νίκη Ρέντη-Δίας Κορυδ.

Αστέρια Δραπ.-ΑΟ Άγιος Δημήτριος

ΑΟ Κορυδαλλού-Μιθριδάτης

Νέο Ικόνιο-Κένταυρος

Ρεπό: Θησέας

 

8η αγωνιστική 21η

Αστέρας Νικαίας-Αμφιάλη

Προφήτης Ηλίας-Νίκη Ρέντη

Σαλαμινομάχοι-Αστέρια Δραπ.

Δίας Κορυδ.-ΑΟ Κορυδαλλού

ΑΟ Άγιος Δημήτριος-Νέο Ικόνιο

Κένταυρος-Θησέας

Ρεπό: Μιθριδάτης

 

9η αγωνιστική 22η

Αμφιάλη-Νίκη Ρέντη

Αστέρια Δραπ.-Αστέρας Νικαίας

ΑΟ Κορυδαλλού-Προφήτης Ηλίας

Νέο Ικόνιο-Σαλαμινομάχοι

Θησέας-ΑΟ Άγιος Δημήτριος

Μιθριδάτης-Κένταυρος

Ρεπό: Δίας Κορυδ.

 

10η αγωνιστική 23η

Αστέρια Δραπ.-Αμφιάλη

Νίκη Ρέντη-ΑΟ Κορυδαλλού

Αστέρας Νικαίας-Νέο Ικόνιο

Σαλαμινομάχοι-Θησέας

Δίας Κορυδ.-Κένταυρος

ΑΟ Άγιος Δημήτριος-Μιθριδάτης

Ρεπό: Προφήτης Ηλίας

 

11η αγωνιστική 24η

Αμφιάλη-ΑΟ Κορυδαλλού

Νέο Ικόνιο-Αστέρια Δραπ.

Θησέας-Αστέρας Νικαίας

Κένταυρος-Προφήτης Ηλίας

Μιθριδάτης-Σαλαμινομάχοι

Δίας Κορυδ.-ΑΟ Άγιος Δημήτριος

Ρεπό: Νίκη Ρέντη

 

12η αγωνιστική 25η

Νέο Ικόνιο-Αμφιάλη

Αστέρια Δραπ-Θησέας

Νίκη Ρέντη-Κένταυρος

Αστέρας Νικαίας-Μιθριδάτης

Προφήτης Ηλίας-ΑΟ Άγιος Δημήτριος

Σαλαμινομάχοι-Δίας Κορυδ.

Ρεπό: ΑΟ Κορυδαλλού

 

13η αγωνιστική 26η

Θησέας-Νέο Ικόνιο

Κένταυρος-ΑΟ Κορυδαλλού

Μιθριδάτης-Αστέρια Δραπ.

ΑΟ Άγιος Δημήτριος-Νίκη Ρέντη

Δίας Κορυδ.-Αστέρας Νικαίας

Προφήτης Ηλίας-Σαλαμινομάχοι

Ρεπό: Αμφιάλη

 

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

1η αγωνιστική 14η

ΑΣ Κωφών-ΑΟ Ζέας

Πειραϊκός-Χαλκηδόνα

Αστέρας Κερατσ.-ΑΕ Νεάπολη

Ολυμπιακός Περαμ.-Σπίθα

Αρμενική-Φίλαθλοι

Δάφνη-Ολυμπιακός Κερατσ.

Άνω Νεάπολη-Πανφαληρικός

 

2η αγωνιστική 15η

Πειραϊκός-ΑΣ Κωφών

ΑΟ Ζέας-Αστέρας Κερατσ.

Χαλκηδόνα-Ολυμπιακός Περαμ.

ΑΕ Νεάπολη-Αρμενική

Σπίθα-Δάφνη

Φίλαθλοι-Άνω Νεάπολη

Ολυμπιακός Κερατσ.-Πανφαληρικός

 

3η αγωνιστική 16η

ΑΣ Κωφών-Αστέρας Κερατσ.

Ολυμπιακός Περαμ.-Πειραϊκός

Αρμενική-ΑΟ Ζέας

Δάφνη-Χαλκηδόνα

Άνω Νεάπολη-ΑΕ Νεάπολη

Πανφαληρικός-Σπίθα

Ολυμπιακός Κερατσ.-Φίλαθλοι

 

4η αγωνιστική 17η

Ολυμπιακός Περαμ.-ΑΣ Κωφών

Αστέρας Κερατσ.-Αρμενική

Πειραϊκός-Δάφνη

ΑΟ Ζέας-Άνω Νεάπολη

Χαλκηδόνα-Πανφαληρικός

ΑΕ Νεάπολη-Ολυμπιακός Κερατσ.

Σπίθα-Φίλαθλοι

 

5η αγωνιστική 18η

ΑΣ Κωφών-Αρμενική

Δάφνη-Ολυμπιακός Περαμ.

Άνω Νεάπολη-Αστέρας Κερατσ.

Πανφαληρικός-Πειραϊκός

Ολυμπιακός Κερατσ.-ΑΟ Ζέας

Φίλαθλοι-Χαλκηδόνα

Σπίθα-ΑΕ Νεάπολη

 

6η αγωνιστική 19η

Δάφνη-ΑΣ Κωφών

Αρμενική-Άνω Νεάπολη

Ολυμπιακός Περαμ.-Πανφαληρικός

Αστέρας Κερατσ.-Ολυμπιακός Κερατσ.

Πειραϊκός-Φίλαθλοι

ΑΟ Ζέας-Σπίθα

Χαλκηδόνα-ΑΕ Νεάπολη

 

7η αγωνιστική 20ή

ΑΣ Κωφών-Άνω Νεάπολη

Πανφαληρικός-Δάφνη

Ολυμπιακός Κερατσ.-Αρμενική

Φίλαθλοι-Ολυμπιακός Περαμ.

Σπίθα-Αστέρας Κερατσ.

ΑΕ Νεάπολη-Πειραϊκός

Χαλκηδόνα-ΑΟ Ζέας

 

8η αγωνιστική 21η

Πανφαληρικός-ΑΣ Κωφών

Άνω Νεάπολη-Ολυμπιακός Κερατσ.

Δάφνη-Φίλαθλοι

Αρμενική-Σπίθα

Ολυμπιακός Περαμ.-ΑΕ Νεάπολη

Αστέρας Κερατσ.-Χαλκηδόνα

Πειραϊκός-ΑΟ Ζέας

 

9η αγωνιστική 22η

ΑΣ Κωφών-Ολυμπιακός Κερατσ.

Φίλαθλοι-Πανφαληρικός

Σπίθα-Άνω Νεάπολη

ΑΕ Νεάπολη-Δάφνη

Χαλκηδόνα-Αρμενική

ΑΟ Ζέας-Ολυμπιακός Περαμ.

Αστέρας Κερατσ.-Πειραϊκός

 

10η αγωνιστική 23η

Φίλαθλοι-ΑΣ Κωφών

Ολυμπιακός Κερατσ.-Σπίθα

Πανφαληρικός-ΑΕ Νεάπολη

Άνω Νεάπολη-Χαλκηδόνα

Δάφνη-ΑΟ Ζέας

Αρμενική-Πειραϊκός

Ολυμπιακός Περαμ.-Αστέρας Κερατσ.

 

11η αγωνιστική 24η

ΑΣ Κωφών-Σπίθα

ΑΕ Νεάπολη-Φίλαθλοι

Χαλκηδόνα-Ολυμπιακός Κερατσ.

ΑΟ Ζέας-Πανφαληρικός

Πειραϊκός-Άνω Νεάπολη

Αστέρας Κερατσ.-Δάφνη

Αρμενική-Ολυμπιακός Περαμ.

 

 

12η αγωνιστική 25η

ΑΕ Νεάπολη-ΑΣ Κωφών

Σπίθα-Χαλκηδόνα

Φίλαθλοι-ΑΟ Ζέας

Ολυμπιακός Κερατσ.-Πειραϊκός

Πανφαληρικός-Αστέρας Κερατσ.

Άνω Νεάπολη-Ολυμπιακός Περαμ.

Δάφνη-Αρμενική

 

13η αγωνιστική 26η

ΑΣ Κωφών-Χαλκηδόνα

ΑΟ Ζέας-ΑΕ Νεάπολη

Πειραϊκός-Σπίθα

Αστέρας Κερατσ.-Φίλαθλοι

Ολυμπιακός Περαμ.-Ολυμπιακός Κερατσ.

Αρμενική-Πανφαληρικός

Άνω Νεάπολη-Δάφνη

Επαφή

Sportpiraeus g.botromlis@gmail.com